Letní tábory

pořádáme tábory s příběhem

Lámete si hlavu, jak se postarat o Vaše děti v období letních prázdnin? Nabízíme naprosto jedinečné letní příměstské tábory v unikátním areálu Skalka family park a exkluzivním areálu Ridera sport.

Letní tábory ve dvou moderních areálech.
KE KAŽDÉMU TÁBORU BONUS - ČIP V HODNOTĚ 500,- na služby areálu Ridera sport nebo vstupné do areálu Skalka family park!!!

logo Skalka family park

TÁBORY SKALKA

Výjimečnost našich táborů zajišťuje pestrý a zábavný program tvořený skvělým týmem instruktorů a maskotem Skaláčkem. Areál nabízí pro děti komfortní zázemí včetně vlastní restaurace. V rámci táborů využíváme všechny atrakce, které Skalka family park nabízí, od hop arény, velké lanové pyramidy, kolotoče, tubingové dráhy, přes autodrom, až po vodní svět.
LETOS SE MŮŽETE TĚŠIT NA DALŠÍ NOVINKY...společně prozkoumáme novou STEZKU INDIÁNŮ.

TÁBORY RIDERA SPORT

Jak už název napovídá, jedná se o areál s nadstandardním zázemím pro sportovní tábory, ale zároveň i pro takové, kde sport není na prvním místě. Navštívíme totiž zrekonstruované wellness centrum s bazénem a úžasnou SPORT JUMP arénou. Kromě tenisových a badmintonových kurtů, které jsou na světové úrovni, navštívíme i beach volejbalové hřiště, nově zrekonstruovanou posilovnu a další. Letos se chystá opět několik překvapení.

Video