Tábor plný zábavy a atrakcí
-Všestranný tábor-

Skaláček a pirátská loď

Tábor plný zábavy a her, ale hlavě atrakcí, kterých je u nás víc než dost.

Tábor pro děti od 6 do 15 let. Během týdne se vydáme za dobrodružstvím na naší pirátskou loď,  na které nás bude čekat plno překážek a úkolů. Vyzkoušíme si vyrýžovat zlato, roztočit vodní mlýny a pokusíme se najít zapomenutý poklad pirátů. Jeden den se vydáme na výlet, zdoláme strach na stezce odvahy a zazpíváme písničky při společném opékání. Samozřejmě najdeme čas, vyzkoušet všechny atrakce, které areál nabízí (hop aréna, autodrom, stezku indiánů a další.)

Skaláček a indiánská stezka

Tábor plný zábavy a her, ale hlavě atrakcí, kterých je u nás víc než dost.

Tábor pro děti od 6 do 15 let. Během týdne se vydáme za dobrodružstvím na naší novou STEZKU INDIÁNŮ, na které nás bude čekat plno překážek a úkolů. Naším úkolem týdne bude stát se pravým indiánem. Jeden den se vydáme na výlet, zdoláme strach na stezce odvahy a zazpíváme písničky při společném opékání. Samozřejmě najdeme čas, vyzkoušet všechny atrakce, které areál nabízí (hop aréna, autdrom, dragon dráhu, virtuální realitu a další.)

Se Skaláčkem kolem světa

Tábor plný zábavy a her, ale hlavě atrakcí, kterých je u nás víc než dost

Chceš zažít dobrodružství jako cestovatel a poznat různé kultury světa? Skálaček cestovatelem nabízí spoustu vědomostních, výtvarných i sportovních aktivit. Tábor plný zábavy a her, ale hlavě atrakcí, kterých je u nás víc než dost. Myslíte si, že nám na ně bude stačit týden? No uvidíme….protože prozkoumat vodní svět, vyrýžovat zlato, proskákat se hop arénou nebo objevovat virtuální realitu dá opravdu zabrat. Jenže tím to ani zdaleka nekončí…Pokud se totiž neztratíme v našem unikátním bludišti, vydáme se na průzkum okolí. A to stále není vše…stále se pracuje na spoustě dalších novinek.Pokud dovolí počasí, jeden den se vydáme na delší tůru s batůžkem a svačinkou. Večer si opečeme buřty u ohně a Ti odvážnější mohou přespat. Přineste s sebou také bílé tričko, protože zapojíme i kreativní myšlení a trochu si ho upravíme. Tábor je vhodný pro děti od 6 let.