Svatby na Skalce

andel

Svatební místo v přírodě

Hledáte svatební místo v přírodě, ale nechcete jezdit desítky kilometrů za Ostravu? Tak právě jste ho našli. Skalka Family Park vám může na okraji Ostravy nabídnout zázemí v prostorném sále, přilehlou venkovní terasu a kvalitní gastronomií. A nejen to. Pokud budete mít na svatbě plno dětí, jsme připraveni se o ně postarat a zabavit je po celý svatební den!

Oddací místo

Svatební strom je dominantou místa, kde probíhají obřady. A právě zde se začne psát i váš příběh… Kovaný strom je dílem uměleckého kováře p. Schwanczara a následně mu požehnal Mons. Lobkowicz, biskup ostravsko – opavské diecéze. Tato dominanta symbolizuje nejen pevnost manželství, stejně tak, jako pevné kořeny tohoto stromu, ale také stabilitu vztahu. Jako důkaz vaší lásky si můžete na svatební strom zavěsit zámeček. 

Svatba v Ostravě

Hledáte vhodné místo na svatbu v Ostravě? Od obřadu, přes svatební hostinu až po večerní program. Se svatbou pomůžeme od A do Z, včetně zábavy pro děti. Svatba v Moravskoslezském kraji nabízí mnoho krásných míst a areál skalka patří mezi velmi oblíbená místa na svatbu a to právě ve Vřesině u Ostravy. Domluvit pronájem prostor, svatební hostinu, venkovní svatbu s obřadem a celou realizaci zajistíme na klíč.

Věrnostní program: Rok s Novomanželi

Patříte mezi šťastlivce, kteří si u nás na Skalce řekli své ANO? Pro novomanžele máme připraveno hned několik výhod u nás – těšit se můžete nejen na vstupy do wellness, do minizoo, ale i mnoho dalšího. Po roce od vašeho svatebního dne vás pozveme také na výroční večeři, připomenete si tento krásný den, zavzpomínáte na svůj příběh a své pokračování můžete zapsat i do Svatební knihy na Skalce.

Co vám můžeme na Skalce nabídnout?

  • Kapacita sálu až 90 osob

  • Venkovní terasa

  • Obřadní místo (i mokrá varianta uvnitř)

  • Výzdoba obřadu i hostiny (různé možnosti)

  • Svatba na klíč (rádi vám doporučíme ověřené dodavatele)

  • Koordinace svatebního dne

  • Catering

  • Zábava pro děti (animační programy, hlídání dětí, atrakce v areálu)

Kontakt:

Tereza Buckova

Tereza Bučková

Svatební koordinátor
(Svatby na Skalce)

Tel.: +420 605 897 469
Email: svatby@skalkaostrava.com