Virtuální Realita

Virtuální realita v Ostravě? Hledáte unikátní zážitek, který je v samém centru zábavního parku Skalka? VR v Ostravě nabízí bohatý výběr her v krásném prostředí a za použití nejmodernější VR výbavy. Najdete u nás 4 stanoviště na VR brýle a 2x simulátor. Už jste zkusili náš oblíbený automobilový simulátor?

Nejmodernější výbava

4 HTC Vive, 1 PSVR a 2 závodní/letecké simulátory ve VR s hydraulickou pohybovou platformou pro nezapomenutelný virtuální zážitek.

Krásné prostředí

Po vašem zážitku ve VR se můžete projít po našem areálu, dát si něco dobrého v bistru, nebo třeba navštívit naší Minizoo.

Velký výběr her

Více než 100 VR titulů na výběr. Můžete se těšit například na pecky jako Beat Saber, Pavlov VR, Half-Life: Alyx a spoustu dalších.

Multiplayer

Hry pro 2-4 hráče. Perfektní možnost jak strávit čas s kamarády nebo pro teambuilding. Hry pro více hráči najdete v seznamu her.

Akce na míru

Skvělé místo na oslavu narozenin, firemní večírek, teambuilding nebo soukromou akci. Pro více informací nás kontaktujte.

! LETECKÝ SIMULÁTOR POUZE PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI !
(že máte zájem o letecký sim prosíme uveďte do poznámky)

Unikátní zážitek

Zažijte na vlastní kůži technologii budoucnosti a ponořte se do virtuální reality. O nezapomenutelný zážitek se postará nejmodernější VR Headset HTC VIVE Pro Eye, Play Station VR nebo závodní simulátor s pohybovou platformou pro neuvěřitelně realistickou zkušenost.

0 +
Herních titulů

Nekonečná zábava

Nasadíte si naše magické VR brýle a najednou se svět kolem vás promění. V Blade & Sorcery se stanete středověkým rytířem nebo kouzelníkem. V Pavlov VR okusíte Counter-Strike na vlastní kůži. V Arizona Sunshine budete po boku svých kamarádu odolávat hordám zombíků. Job Simulátor vám zábavnou cestou umožní vyzkoušet si kdejaká zaměstnání. Barevné kostičky v Beat Saber vás rozhýbou do rytmů skvělé hudby. Chtěli jste vyzkoušet, jaké by to bylo létat? V Eagle Flight se budete prohánět oblohou jako orel.

VR Simulace

Usednete do pohodlné sedačky, položíte nohy na pedály, do pravé ruky uchopíte řadící páku, do levé závodní volant. Nasadíte si VR brýle a rázem sedíte v Chevrloetu Camaro, Ginetta G55 nebo ve Formuli 1. Budete brázdit závodní dráhy jako je například světoznámá Imola a při rychlosti 300 km/h uvidíte, uslyšíte a ucítíte přesně to, co závodníci F1, Grand Turismo, nebo Rally. Nechte se překvapit co dokáže Virtuální Realita na Skalce.

Ceník

Virtuální realitu je možné zakoupit pouze v kombinaci se vstupem ALL-INCLUSIVE. Nelze zakoupit samostatně.

Délka hry VR Brýle Auto / letecký simulátor
30 minut 80 Kč 100 Kč
60 minut 150 Kč 180 Kč

Vyberte si z naší široké škály her a ponořte se do virtuální reality.

Hry pro 4

cover.jpg
Pavlov VR
arziona.jpg
Arizona Sunshine
beat-saber-cover.jpg
Beat Saber
golf-it.jpg
Golf It!

Hry pro 2

eagle-flight.png
Eagle Flight
raw-data.jpg
Raw Data
sairento.jpg
Sairento VR
eleven-1.jpg
Eleven Table Tennis

VR Simulátory

dirt.jpg
Dirt Rally 2.0
automobilista-2.jpg
Automobilista 2
mfs.jpg
Microsoft Flight Simulator
sw.jpg
SW: Squadrons

Ostatní hry

alyx.jpg
Half-Life: Alyx
angry-birds.png
Angry Birds
bas.jpg
Blade & Sorcery
budget-cuts.jpg
Budget Cuts
epic-coaster.jpg
Epic Roller Coasters
jobsim.jpg
Job Simulator
ragnarock.jpg
Ragnarock
rolleruni.jpg
Rollercoaster VR Uni
rottr.jpg
Rise of the Tomb Raider
spt.jpg
Space Pirate Trainer
superhot.jpg
Superhot VR
swordsof.png
Swords of Gargantua

A další...