Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Vítáme vás ve Skalka family parku, oáze nekonečné zábavy a dobrodružství pro celou rodinu! Pokud hledáte útočiště plné radosti a vzrušení pro děti i dospělé v srdci Ostravy, pak jste na správném místě. Naše široká paleta aktivit a atrakcí je navržena tak, aby každý člen vaší rodiny našel něco pro sebe.

V našem parku se ztrácí pojem o čase, když vaše děti objevují naše neuvěřitelné atrakce a bezpečně se vyřádí. Zatímco oni si užívají dobrodružství, vy si můžete vychutnat chvíle klidu a odpočinku nebo si povídat s přáteli, znovu spojeni s přírodou a rodinnou radostí. Skalka family park – místo, kde se rodina setkává s nekonečnou zábavou a kde se tvoří nezapomenutelné rodinné vzpomínky!

Ceník – Léto 2024

Parkování, děti do 90 cm, ZTP/P – ZDARMA

Na pokladně

All inclusive

Vstupenka zahrnuje všechny atrakce kromě virtuální reality, střelnice a adventure golfu. Vstupenka je celodenní a nepřenosná. Vstupenka je platná pouze v den zakoupení.

Cena dítě (od 90 cm do 17 let):

Cena dospělý (od 18 let do 64 let):

Cena senior 65+ a ZTP:

Online

All inclusive

Vstupenka zahrnuje všechny atrakce kromě virtuální reality, střelnice a adventure golfu. Vstupenka je celodenní a nepřenosná. Vstupenku lze využít kdykoliv do 31. 10. 2024.

Cena dítě (od 90 cm do 17 let):

Cena dospělý (od 18 let do 64 let):

Cena senior 65+ a ZTP:

DOPROVODNÉ ATRAKCE

VIRTUÁLNÍ REALITA

Virtuální realita nabízí virtuální brýle, virtuální auto simulátory a letecký simulátor. Otevřena Po – Pá 14:00 – 19:00. So – Ne 9:00 – 19:00.

160 Kč / 220 Kč

200 Kč / 240 Kč

POUŤOVÁ STŘELNICE

Oblíbená pouťová atrakce pro malé i velké. Přijďte si k nám zkusit štěstí a vystřelit si nějakou odměnu.

20 Kč

ADVENTURE GOLF

30 Kč / hůl