Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Vítejte v rodinném areálu Skalka Family Park, vašem útočišti pro nezapomenutelnou zábavu v srdci Ostravy! Pokud hledáte perfektní destinaci pro všechny členy rodiny, pak jste na správném místě. Naše široká škála aktivit nabízí vzrušení i relaxaci pro děti i dospělé. Ať už toužíte po dobrodružství na našich atrakcích nebo po odpočinku v přírodním prostředí, Skalka Family Park má pro vás připravený nezapomenutelný zážitek. Přijďte a připojte se k nám na rodinnou dobrodružnou cestu plnou smíchu, radosti a nekonečné zábavy!

VSTUPENKY – ALL INCLUSIVE

Užijte si všechny radosti a překvapení, které nabízí Skalka Family Park s našimi exkluzivními all-inclusive vstupenkami!

Naše vstupenky jsou platné od 30. března 2024 až do 31. října 2024, takže máte dostatek času využít veškerého potěšení, které náš park nabízí, po celý rok. Ať už je venku jakékoliv počasí, neboť provoz areálu je přizpůsoben aktuálním podmínkám.

Abychom vám usnadnili cestu k nezapomenutelné zábavě, naše vstupenky jsou k dispozici jak online, tak i na pokladně přímo v areálu. Takže stačí jen vybrat způsob, který vám vyhovuje nejvíce, a připojit se k nám na nekonečnou rodinnou zábavu!

PARTNERSKÉ VÝHODY

Milujeme naše partnery a chceme jim nabídnout ještě větší radost z jejich spojení s námi! Pokud jste jedním z našich vážených partnerů, máme pro vás velkou novinku! Nově nabízíme naším partnerům slevu 30% na all inclusive vstupenky v případě uspořádání narozeninové oslavy v našem areálu!

Nechte nás přispět k vaší nezapomenutelné oslavě a zároveň si užijte všechny naše atrakce a radosti s tímto exkluzivním partnerstvím. Staňte se součástí naší rodiny partnerů a společně slavme život s úsměvem, radostí a 30% slevou na vstupenky! Více informací na emailu repakova@skalkaostrava.com.

Otevírací doba a provoz areálu se přizpůsobuje počasí. Vstupenky se nevrací.