Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Hledáte zábavu pro děti a celou vaši rodinu v Ostravě? Rodinný areál Skalka family park nabízí celou řadu aktivit pro Vaši rodinu. Vyniká zejména nabídkou atrakcí a zábavy pro děti, kde Vaše děti ztratí pojem o čase a kde se mohou bezpečně vyřádit, zatímco vy máte prostor pro sebe a své přátele.

Pro zobrazení ceníku klikněte výše.

ALL INCLUSIVE VSTUPNÉ

Každá All INCLUSIVE vstupenka zahrnuje všechny atrakce (kromě virtuální reality a střelnice), zoopark s bludištěm, adventure golf , veškerý doprovodný program v areálu a parkování. Na online nákup platí 10% sleva na vstupné. Vstupenky zakoupíte online a při příchodu do areálu předložíte QR kód k odbavení. Zakoupené vstupenky je možno využít kdykoliv od 29. 4. do 31. 10. 2023.

PARTNERSKÉ VSTUPNÉ

Patříte mezi naše partnery? Tak to pro vás máme skvělou zprávu. Na naše partnery se vztahuje 15% sleva na vstupné. Zakupte si vstupné, prokažte se na pokladně ID kartičkou a užijte si den plný zábavy.

Každá All INCLUSIVE partnerská vstupenka zahrnuje všechny atrakce (kromě virtuální reality a střelnice), zoopark s bludištěm, adventure golf, veškerý doprovodný program v areálu a parkování. Partnerská sleva se vztahuje pouze na vstupenky ALL INCLUSIVE a permanentky. Zakoupené vstupenky je možno využít kdykoliv od 29. 4. do 31. 10. 2023.

Otevírací doba a provoz areálu se přizpůsobuje počasí. Vstupenky se nevrací.