Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Děti do 90 cm, ZTP, ZTP/P, parkoviště – ZDARMA

PROSINCOVÝ BOOM – VSTUPNÉ

Přinášíme Vám zvýhodněné vstupné do areálu Skalka family park. Vstupenka zahrnuje celodenní neomezené bruslení, kontaktní zoopark, bludiště, stříbrnou věž, jelení lávku, víkendové programy a také sněhové potěšení. Zvýhodněné vstupné platí do doby, než rozjedeme lyžařský svah.

Na online nákup platí 10% sleva na vstupné.

PARTNERSKÉ VSTUPNÉ

Patříte mezi naše partnery? Tak to pro vás máme skvělou zprávu. Na naše partnery se vztahuje 15% sleva na vstupné. Zakupte si vstupné, prokažte se na pokladně ID kartičkou a užijte si den plný zábavy.

VOUCHERY

Nevíte jak obdarovat své blízké? Skalka family park nabízí možnost koupi voucherů, které si můžete zakoupit, jak online, tak na naši pokladně v areálu.

Voucher lze zakoupit v hodnotě 300 Kč, 500 Kč, 800 Kč a 1000 Kč. Platnost voucherů je do konce roku 2023. Voucher lze využít na veškeré aktivity v areálu, jak v letní (atrakce), tak v zimní sezóně (lyžování, bruslení, sáňkování, zoopark).

Udělejte radost svým blízkým a obdarujte je voucherem k nám do zábavního parku Skalka family park!

Po zakoupení voucheru online vám bude voucher zaslán na email. Po příchodu na naši pokladnu s online voucherem vám bude nabit čip v hodnotě poukazu. Čip lze využívat na více návštěv až do jeho vyčerpání.

Po zakoupení poukazu na pokladně obdržíte dárkový voucher fyzicky do rukou. Na místě lze platit pouze hotově. Poté platí vše stejně jako při nákupu online. Po příchodu na naši pokladnu vám bude nabit čip v hodnotě poukazu. Čip lze využívat na více návštěv až do jeho vyčerpání.