Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Vítejte na mostě „Cesta po stopách zvířat“! Tento klenot architektury vás zavede na fascinující cestu do světa zvířecích stop, které oživují zem pod našimi nohama. Ponořte se do přírodního divadla a objevte jedinečnou sbírku stop zvířat, které obývají okolní Skalka family park.

Zde na tomto mostě se setkáváme s rozmanitostí života, která nás obklopuje. Vydejte se na cestu do tajemného světa zvířecích stop. Pod vašimi chodidly se ukrývají příběhy divokého života, od malých tlap po obrovské tlapy, které nechaly své otisky v měkké zemi.

Každá stopa vypráví svůj vlastní příběh. Možná narazíte na lehké, elegantní stopy srnčího jeleníka, který se něžně pohybuje po lesní půdě. Nebo se můžete ponořit do stop vyrytých do hlíny, které patří ohromným slonům, kteří prošli touto krajinou.

Tento most není pouhým propojením dvou míst, ale je to most mezi světem člověka a přírody. Je to pozvání k respektu k našim zvířecím spolubydlícím a ke sdílení prostoru, který sdílíme s takovou bohatou paletou divokých bytostí.

Vítejte na mostě „Cesta po stopách zvířat“ – spojovacím článku mezi naším světem a světem divočiny.