Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Objednávky provádějte den předem na tel.: 608 143 777, anebo na email torcikova@skalkaostrava.com

Virtuální realita v Ostravě nabízí troje virtuální brýle, dva virtuální auto simulátory a jeden letecký simulátor! 🙂 Ocitněte se ve fiktivním světě pomocí moderní technologie. Jízda ve formuli nebo boj s mumiemi se stane skutečností.

Unikátní zábava

Nasadíte si naše magické VR brýle a najednou se svět kolem vás promění. V Blade & Sorcery se stanete středověkým rytířem nebo kouzelníkem. V Pavlov VR okusíte Counter-Strike na vlastní kůži. V Arizona Sunshine budete po boku svých kamarádu odolávat hordám zombíků. Job Simulátor vám zábavnou cestou umožní vyzkoušet si kdejaká zaměstnání. Barevné kostičky v Beat Saber vás rozhýbou do rytmů skvělé hudby. Chtěli jste vyzkoušet, jaké by to bylo létat? V Eagle Flight se budete prohánět oblohou jako orel.

VR SIMULACE

Usednete do pohodlné sedačky, položíte nohy na pedály, do pravé ruky uchopíte řadící páku, do levé závodní volant. Nasadíte si VR brýle a rázem sedíte v Chevrloetu Camaro, Ginetta G55 nebo ve Formuli 1. Budete brázdit závodní dráhy jako je například světoznámá Imola a při rychlosti 300 km/h uvidíte, uslyšíte a ucítíte přesně to, co závodníci F1, Grand Turismo, nebo Rally. Nechte se překvapit co dokáže Virtuální Realita na Skalce.

CENÍK
Cena za 30 minut hry:
Virtuální realitaCena
VR Brýle140 Kč
Auto / letecký simulátor180 Kč
Cena za 60 minut hry:
Virtuální realitaCena
VR Brýle200 Kč
Auto / letecký simulátor230 Kč