Za sportem na Rideru >
< Za sportem na Rideru
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za zábavou na Skalku >
Vstupenky
Vstupenky
Za sportem
v Ostravě?

Virtuální realita nabízí troje virtuální brýle, dva virtuální auto simulátory, jeden letecký simulátor a playstation 4 pro dva! 🙂 Ocitněte se ve fiktivním světě pomocí moderní technologie. Jízda ve formuli nebo boj s mumiemi se stane skutečností.

Unikátní zábava

Nasadíte si naše magické VR brýle a najednou se svět kolem vás promění. V Blade & Sorcery se stanete středověkým rytířem nebo kouzelníkem. V Pavlov VR okusíte Counter-Strike na vlastní kůži. V Arizona Sunshine budete po boku svých kamarádu odolávat hordám zombíků. Job Simulátor vám zábavnou cestou umožní vyzkoušet si kdejaká zaměstnání. Barevné kostičky v Beat Saber vás rozhýbou do rytmů skvělé hudby. Chtěli jste vyzkoušet, jaké by to bylo létat? V Eagle Flight se budete prohánět oblohou jako orel.

VR SIMULACE

Usednete do pohodlné sedačky, položíte nohy na pedály, do pravé ruky uchopíte řadící páku, do levé závodní volant. Nasadíte si VR brýle a rázem sedíte v Chevrloetu Camaro, Ginetta G55 nebo ve Formuli 1. Budete brázdit závodní dráhy jako je například světoznámá Imola a při rychlosti 300 km/h uvidíte, uslyšíte a ucítíte přesně to, co závodníci F1, Grand Turismo, nebo Rally. Nechte se překvapit co dokáže Virtuální Realita na Skalce.

Ceník

Virtuální realitu je možné zakoupit pouze v kombinaci se vstupem ALL-INCLUSIVE. Nelze zakoupit samostatně.

Délka hryVR BrýleAuto / letecký simulátor
30 minut140 Kč180 Kč
60 minut200 Kč230 Kč

Vyberte si z naší široké škály her a ponořte se do virtuální reality.

Nejoblíbenější hry roku 2022: Pavlov, Beat Saber, Golf it!, Angry birds, Automobilista 2, Job simulator, Half-Life: Alyx, Arizona Sunshine a další..